.

E Hënë, 24 Shkurt 2014E Hënë, 24 Shkurt 2014

Të tjera nga Futboll

  • De Biasi: S’ishim me fat Selektori i Shqipėrisė, Gianni De Biasi, ka qenė i pranishėm nė hedhjen e shortit nė Nicė tė Francės bashkė me presidentin Armand Duka dhe menaxherin e kuqezinjve,... 14:12
  • Shqipėria nė njė grup me Serbinė nė eliminatorėt e Europianit 2016 Shqipėria ka rėnė nė njė grup tė vėshtirė nė eliminatorėt e Europianit 2016, pasi qė do tė takohet me dy pretendentėt pėr ta fituar kėtė grup, Portugalinė dhe... 13:04
  • Pique: Nuk ishte dita jonė Gerard Pique, mbrojtėsi i Barcelonės, ka thėnė se ėshtė i zhgėnjyer me disfatėn e mbrėmshme kundėr Real Sociedadit. Sociedad mbrėmė mundi Barcelonėn me rezultat... 12:59
  • Mourinho: Ndjenjė e bukur tė fitosh nė fund Jose Mourinho, trajneri i Chelseas, ka thėnė se ishte ndjenjė e mirė tė fitosh nė fund tė ndeshjes. ‘Blutė’ e Londrės dje nė ‘Stamford... 11:59
  • Wenger e krahason Rosicky-n me Bergkamp-in Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger e ka krahasuar performancėn e Tomas Rosicky me atė tė legjendės Dennis Bergkamp. Londinezėt dje nė ‘Emirates’... 10:59
  • Real Madrid nuk e dėshiron Courtoisin Carlo Ancelotti i ka mohuarshkrimet e medieve se Real Madridi ėshtė i interesuar ta transferoj portierin e Atletico Madridi, Thibaut Courtois, i cili ėshtė nė... 09:59
  • Roma i afrohet Juventusit (VIDEO) Roma ka shėnuar fitore tė madhe nė udhėtim. Ekipi romak e ka mposhtur Bolognan me rezultat minimal 0:1. Hero i ekipit Giallorossi ishte pėrforcimi i... 22:39
  • Lexo të tjera