.

E Hënë, 24 Shkurt 2014E Hënë, 24 Shkurt 2014
  • Kur Sarajeva digjej nė flakėn olimpikeNga Imer Mushkolaj | 19 Shkurt 2014 Njė rrėfim pėr Olimpiadėn e Sarajevės, e cila para tri dekadash i dha flakė shpirtit olimpik. Por, nuk mundi t’i qetėsojė shpirtrat e etur pėr gjak e krime, qė ia dhanė flakėn Sarajevės... më shumë0Komentet
  • Ta mundėsh tė keqenNga Imer Mushkolaj | 31 Janar 2014 Tė identifikohet gjithė Universiteti i Prishtinės me tė bėmat e rektorit Ibrahim Gashi nuk ėshtė e drejtė. Nė UP ka shumė profesorė kredibilė e me dinjitet. Vetėm se ata duhet tė flasin. Tė... më shumë0Komentet
  • ​Njė hajni “intelektuale”Nga Imer Mushkolaj | 25 Janar 2014 Tė marrėsh pronėn intelektuale tė dikujt tjetėr dhe ta paraqitėsh si tėnden nuk ėshtė vetėm problem etik, por edhe veprim i dėnueshėm me ligj. Unė e bėra kėtė, pėr tė ngritur shqetėsimin e... më shumë0Komentet