Lajme

  • Maric kërkon nga BE t’i bëjë presion Prishtinës për themelimin e Asociacionit 0

  • Partitë sërish keqpërdorin fëmijët gjatë fushatës zgjedhore 0

  • Kryeministri u përgjigjet zyrtartëve të AAK’së, i quan banditë dhe bosë të reketit e kazinove 0

  • Veseli nesër viziton Memorialin “Adem Jashari”, jo shtëpinë e Jasharajve 0

  • Nikolic thotë se problemi i Serbisë me Kosovësn është si i Ukrainës me Krimenë 0

  • Ja sa aksidente përfunduan dje me persona të lënduar 0