Sport

  • Na ndiqni në Facebook

  • Livescore powered by WhatstheScore.com

  • Ibra gëzon Milanin 0

  • Juventus – Inter, këtë nuk e ka pritur askush 0

  • Godet juve, kërkon yllin e Barcelonës 0

  • Robben, i zhgënjyer dhe i lumtur 0